Liquidy Dark Line

Pokazano 1-26 z 26 pozycji

Liquidy Dark line - przewodnik po produktach

Dark Line to popularna seria liquidów do e-papierosów, oferująca szeroki wybór smaków - od klasycznych owocowych po oryginalne kombinacje. Dostępne są w różnych wariantach, m.in. gotowe liquidy 10ml w różnych mocach nikotyny, premixy 5/15ml do samodzielnego rozrobienia, longfille 6/60ml oraz jednorazowe e-papierosy z wymiennymi kartridżami. Liquidy Dark Line wyróżniają się intensywnością smaku, wysoką jakością składników i przystępną ceną. To doskonały wybór zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników e-papierosów.

Czym są liquidy Dark line?

Dark Line to seria liquidów do e-papierosów, oferująca szeroki wybór smaków w różnych wariantach:

- Gotowe liquidy w butelkach 10ml o różnych mocach nikotyny, np. 6mg, 12mg, 18mg. Zawierają one bazę (glikol propylenowy i glicerynę roślinną), aromaty i ewentualnie nikotynę.

- Premixy 5/15ml, które wymagają dolania 10ml bazy nikotynowej lub beznikotynowej, aby uzyskać gotowy liquid o pożądanej mocy, np. 6mg, 8mg, 12mg. Pozwala to na samodzielne przygotowanie liquidu.

- Longfille 6/60ml, czyli skoncentrowane aromaty w butelce 6ml, do których należy dolać 54ml bazy, aby otrzymać 60ml gotowego liquidu. Umożliwia to zakup większej ilości liquidu w korzystnej cenie.

Jednorazowe e-papierosy z wymiennymi kartridżami zawierającymi liquid Dark Line.

Liquidy z serii Dark Line wyróżniają się intensywnością smaku , wysoką jakością składników i przystępną ceną. Dostępne są zarówno płyny owocowe, np. zielone jabłko, winogrono, skittles, jak i bardziej oryginalne kombinacje. Seria ta cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników e-papierosów, zarówno początkujących jak i zaawansowanych.

Liquidy Dark Line a inne marki

Dark Line jest produkowana przez firmę VapeTechPoland, która wyróżnia się na tle innych marek kilkoma istotnymi cechami:

1. Szeroki wybór smaków - Dark Line oferuje imponującą gamę blisko 40 różnych wariantów smakowych, od klasycznych owocowych po oryginalne, niespotykane kombinacje jak Skittles czy Aloe Vera. Taka różnorodność pozwala zaspokoić gusta wielu użytkowników i eksperymentować z nowymi doznaniami.

2. Intensywność liquidu - liquidy Dark Line słyną z bardzo wyrazistych i intensywnych smaków w porównaniu do wielu innych marek dostępnych na rynku. Aromaty są dobrze odwzorowane i mocno wyczuwalne, co jest doceniane przez osoby lubiące wyraziste doznania smakowe.

3. Jakość składników - producent stawia na wysoką jakość składników i proces produkcji zgodny z rygorystycznymi standardami. Przekłada się to na dobre wrażenia smakowe i bezpieczeństwo użytkowania.

5. Przystępna cena - mimo dobrej jakości, liquidy Dark Line są stosunkowo niedrogie na tle konkurencji, co jest doceniane przez klientów szukających korzystnego stosunku ceny do jakości.

6. Unikalne serie - poza klasyczną linią, Dark Line oferuje także serie specjalne jak Salt na solach nikotynowych czy Double z podwójnymi kombinacjami smakowymi. Pozwala to marce wyróżnić się na rynku i zaproponować coś unikalnego.

Smaki liquidów Dark Line

liquidy z serii Dark Line dostępne są m.in w wariantach:

 • Aloe Vera
 • Americano
 • Ananas Kaktus
 • Banan Kaktus
 • Black Neon
 • Blueberry Shock
 • Bubble Gum
 • Choco Dream
 • Chocoberry
 • Chocomint
 • Mango

Dlaczego warto wybrać olejki Dark Line?

Marka Dark Line oferuje także specjalne edycje liquidów, które wyróżniają się na tle standardowej oferty. Jedną z nich jest seria Ice, która do znanych i lubianych smaków dodaje orzeźwiający, chłodzący efekt mentolu. Dzięki temu Twój vape zyskuje zupełnie nowy, odświeżający wymiar.

Kolejną ciekawą propozycją jest linia Dark Line Salt, oparta na solach nikotynowych. Sole nikotynowe to forma nikotyny, która szybciej i efektywniej wchłania się do organizmu, zapewniając intensywniejsze doznania. Jednocześnie jest mniej drażniąca dla gardła niż tradycyjna nikotyna. Liquidy Dark Line Salt łączą więc mocne uderzenie nikotynowe z łagodnością wapowania.

Nie można też zapomnieć o serii Double Dark Line, która eksploruje intrygujące, podwójne kombinacje smaków. Znajdziemy tu niebanalne połączenia jak guawa i pitaja, jabłko i mięta czy arbuz i mentol. Dzięki temu nawet doświadczeni vaperzy mogą odkryć zupełnie nowe, zaskakujące doznania.

Nikotyna w liquidach Dark Line

Liquidy z serii Dark Line oferują różne stężenia nikotyny, dostosowane do preferencji użytkowników. W gotowych liquidach o pojemności liqudiów Dark Line 10ml nikotyna występuje w wariantach 0mg (bez nikotyny), 3mg, 6mg, 12mg i 18mg, co pozwala dobrać moc do indywidualnych potrzeb. Dla osób preferujących wyższe stężenia, Dark Line proponuje także linię na solach nikotynowych - Dark Line Salt. Zawiera ona liquidy o mocy 20mg w butelce 10ml.

Pojemności liquidów Dark Line

Gotowe liquidy Dark Line można znaleźć w butelkach o pojemności 10ml. Jest to standardowa objętość dostępna na rynku, zgodna z obowiązującymi przepisami. Takie opakowanie wystarcza na kilka dni używania, w zależności od intensywności wapowania.

Dla osób, które preferują samodzielne przygotowywanie liquidów, Dark Line oferuje premixy w butelkach 5/15ml. Zawierają one 5ml skoncentrowanego aromatu, do którego należy dodać 10ml bazy nikotynowej lub beznikotynowej, aby uzyskać 15ml gotowego liquidu o pożądanej mocy. Taka forma pozwala na większą kontrolę nad składem i mocą końcowego produktu.

Seria Dark Line obejmuje również longfille, czyli skoncentrowane aromaty w butelkach o pojemności 6ml, przeznaczone do dalszego rozcieńczenia. Po dodaniu 54ml bazy, uzyskuje się aż 60ml gotowego liquidu. To ekonomiczne rozwiązanie dla osób, które zużywają większe ilości e-liquidu i chcą zaoszczędzić na częstym kupowaniu gotowych produktów.

Jak wygląda proces produkcji liquidów do e-papierosów?

Proces produkcji liquidów do e-papierosów składa się z kilku kluczowych etapów:

 - Przygotowanie składników - podstawowymi składnikami liquidów są glikol propylenowy (PG), gliceryna roślinna (VG), aromaty spożywcze oraz opcjonalnie nikotyna w różnych stężeniach. Wszystkie składniki muszą być wysokiej jakości i pochodzić od zaufanych dostawców

 - Mieszanie składników - składniki są odmierzane w odpowiednich proporcjach zgodnie z recepturą danego liquidu. Zazwyczaj najpierw mieszane są PG i VG, następnie dodawane są aromaty, a na końcu nikotyna

 - Ważne jest dokładne wymieszanie wszystkich składników.

- Kontrola jakości - gotowy liquid poddawany jest kontroli jakości. Sprawdzane jest m.in. stężenie nikotyny, czystość mikrobiologiczna, zgodność z recepturą. Dobre praktyki produkcyjne (GMP) i system HACCP pomagają zapewnić wysoką i powtarzalną jakość produktu

 - Butelkowanie - po zatwierdzeniu przez dział kontroli jakości, liquid rozlewany jest do odpowiednich butelek (najczęściej plastikowych z zakraplaczem). Butelki są następnie etykietowane

 - Pakowanie i dystrybucja - butelki z liquidem pakowane są w opakowania zbiorcze i transportowane do klientów - sklepów, hurtowni, dystrybutorów

Dark Line cola - charakterystyka smaku

Liquid Dark Line o smaku coli to propozycja dla miłośników słodkich, gazowanych napojów. Ten e-liquid doskonale odwzorowuje smak popularnej na całym świecie Coca-Coli, dostarczając intensywnych i wyrazistych doznań.

Już od pierwszego zaciągnięcia można poczuć charakterystyczną słodycz coli, która przyjemnie rozchodzi się w ustach. Liquid wiernie oddaje ten kultowy smak, przywodząc na myśl orzeźwiający napój prosto z puszki lub butelki. W tle wyczuwalne są także nuty karmelu, nadające mieszance głębi i złożoności.

Dark Line Ice Candy - jak smakuje?

Liquid Dark Line o smaku Ice Candy to propozycja, która doskonale odwzorowuje smak popularnych, orzeźwiających cukierków lodowych. Ten e-liquid zabierze Cię w chłodzącą podróż. Już od pierwszego zaciągnięcia można poczuć intensywną słodycz charakterystyczną dla cukierków lodowych. Liquid wiernie oddaje ten smak, balansując między cukrową słodyczą a orzeźwiającą mentolową nutą. W tle wyczuwalne są także subtelne owocowe akcenty, które nadają mieszance głębi i złożoności.

Dark Line Strawberry - wyjątkowa jakość 

Płyny Dark Line Strawberry to wyjątkowa propozycja dla miłośników słodkich, owocowych smaków. Wyróżniają się one niezwykłą intensywnością i wiernością w odwzorowaniu smaku świeżych, soczystych truskawek.

Liquidy Dark Line Strawberry dostępne są w różnych wariantach, dopasowanych do preferencji użytkowników. Można wybierać spośród gotowych liquidów w butelkach 10ml o różnych mocach nikotyny (0, 3, 6, 12, 18mg), premixów 5/15ml do samodzielnego rozrobienia, longfilli 6/60ml, a także wersji na solach nikotynowych (20mg w 10ml) oraz z dodatkiem chłodzącego koolady w serii Ice. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od preferowanej mocy i stylu vapingu.

Jaki liquid Dark Line jest najlepszy?

 • Dark Line Strawberry (Truskawka) - intensywny, słodki smak świeżych truskawek, jeden z najpopularniejszych wyborów. Dostępny w różnych wariantach mocy i pojemności
 • Dark Line Grape (Winogrono) - długo wyczekiwany przez fanów, dobrze odwzorowuje smak soczystych winogron
 • Dostępny też w wersji z mentolem jako Double Dark Line
 • Dark Line Watermelon (Arbuz) - orzeźwiający, lekko słodki i zarazem cierpki smak arbuza
 • W wersji Double Dark Line łączony z mentolem dla podwójnego orzeźwienia
 • Dark Line Bubble Gum (Guma balonowa) - intensywny, słodki smak gumy balonowej, lubiany przez fanów deserowych liquidów
 • Dark Line Black Currant (Czarna porzeczka) - słodka, a jednocześnie lekko kwaśna czarna porzeczka dająca prawdziwą eksplozję smaku

Produkt dodany do ulubionych