PROSMOKER

Sklep internetowy / Hurtownia e-papierosów / Hurtownia CBD

Zajmujemy się sprzedażą hurtową elektronicznych papierosów, liquidów, atomizerów,premixów i akcesoriów. Dostarczamy towar do sklepów specjalistycznych i punktów partnerskich.

Wszystkie sprzedawane produkty są zgodne z TDP (zgodne z dyrektywą i ustawą tytoniową). Wszystkie produkty są zarejestrowane i dopuszczone do obrotu na terenie Polski i UE.

Jesteśmy także dystrybutorem i producentem produktów z CBD. Oferowany towar jest w 100% oryginalny. Współpracujemy tylko z największymi i pewnymi kontrahentami. Możecie być Państwo pewni, że kupujecie w pełni legalne i oryginalne produkty!

Naszym priorytetem jest Państwa zdrowie i zadowolenie z użytkowania starannie wyselekcjonowanych produktów tworzonych z drogocennych darów natury. W tym celu prowadzimy sprzedaż wyrobów najlepszych producentów z zakresu przetwarzania CBD.

Oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości, sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Wyroby przeznaczone są do stosowania przez wszystkie osoby zainteresowane poprawą swojego stanu zdrowia oraz ogólnej estetyki ciała, niezależnie od wieku oraz prowadzonego trybu życia.

Udostępniamy Państwu wyroby całkowicie naturalne, pochodzące zarówno od producentów polskich, jak i zagranicznych. Staramy się podzielić z jak największym gronem odbiorców produktami bogatymi w drogocenne składniki, które wywierają pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu człowieka, w myśl

idei, iż zdrowie ludzkie opiera się na otaczających go tworach natury.

Zamówienia realizowane są poprzez panel hurtowy.

Zanurz się w świat najwyższej jakości e-papierosów i akcesoriów renomowanych marek!

Nasza firma to nie tylko miejsce, gdzie technologia spotyka się z pasją, ale przede wszystkim przestrzeń dla prawdziwych miłośników vapingu. Oferujemy szeroki wybór produktów od takich marek jak Oxva, Lost Vape, Voopoo, Geek Vape, Smok, Volish, Aspire, Eleaf, Vaporesso, aby dostarczyć Ci niezapomniane doznania podczas korzystania z e-papierosa.

Nasza ekspertyza w dziedzinie vaping to gwarancja, że znajdziesz u nas nie tylko sprzęt najnowszej generacji, ale również bogatą ofertę akcesoriów, które pozwolą Ci dostosować swoje doświadczenia do własnych preferencji. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym entuzjastą czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z vapem, nasze produkty spełnią Twoje oczekiwania.

Rozbudowany asortyment, konkurencyjne ceny i zawsze aktualne nowości - to tylko niektóre z naszych atutów. Dołącz do naszej społeczności i ciesz się najnowszymi trendami w świecie e-papierosów, zaopatrując się w sprzęt najwyższej klasy. Vaping stał się sztuką, a my dostarczamy narzędzi do jej doskonalenia. Zapraszamy do odkrywania naszej oferty i dołączania do wspólnoty pasjonatów vaping'u.

DANE FIRMY:

Prosmoker Jarosław Szulc

Korkowa 167/204

04-549 Warszawa

NIP: 1132559176

REGON: 361502377

Nr. Konta: mBank PL59 1140 2004 0000 3302 7573 0481

Sklepy stacjonarne:

WARSZAWA WAWER

ul. Korkowa 129c

04-550 Warszawa

chilloutmarysin@gmail.com

SULEJÓWEK

ul. Stanisława Staszica 13

05-071 Sulejówek

prosulejowek@gmail.com

Warszawa Zacisze Targówek

ul. Młodzieńcza 3

03-665 Warszawa
prosmokermlodziencza3@gmail.com 

Warszawa Powiśle

ul. Solec 28

00-403 Warszawa

prosmokersolec@gmail.com 

HURTOWNIA Prosmoker:

ProSmoker Jarosław Szulc

ul. Korkowa 167 lok 204

04-549 Warszawa

prosmokerhurt@gmail.com

Produkt dodany do ulubionych