Bazy do liquidów

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Czym są bazy do liquidów?

Bazy do liquidów stanowią fundamentalny składnik, niezbędny każdemu vaperowi zajmującemu się samodzielnym mieszaniem e-liquidów. Są to płynne roztwory, które mogą być użyte jako nośnik dla nikotyny i aromatów do liquidów. Skład baz do liquidów zwykle obejmuje propylen glikol (PG) oraz glicerynę roślinną (VG), które odpowiadają za transport smaku oraz produkcję pary.

Zasadniczo, PG jest bardziej efektywny w przenoszeniu smaku i zapewnia ostrzejsze "throat hit" (odczucie w gardle podczas inhalacji), natomiast VG generuje gęstą parę i jest łagodniejszy dla gardła. Stosunek PG do VG w bazie wpływa na konsystencję liquidu, ilość produkowanej pary oraz intensywność smaku, a dobranie odpowiedniego balansu pozwala na dostosowanie liquidu do osobistych preferencji oraz specyfikacji używanego sprzętu.

Dla kogo przeznaczona jest oferta baz do e-papierosów?

Nasza oferta baz jest skierowana zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników e-papierosów, którzy pragną tworzyć własne mieszanki liquidów. Zapewniamy różnorodność w zakresie stosunków PG/VG, co umożliwia dopasowanie bazy pod indywidualne potrzeby związane z gęstością pary, intensywnością smaku i kompatybilnością z urządzeniem vapingowym.

Posiadamy dostępne bazy o różnych tradycyjnych proporcjach, co daje szerokie możliwości wyboru dla osób poszukujących określonych właściwości vapingu. Oferujemy również bazy bez nikotyny lub bazy nikotynowe w różnych stężeniach, co umożliwia precyzyjne dostosowanie mocy finalnego produktu.

Na naszym sklepie znajdziesz płyny o różnej pojemności np.

  • Artvap Shot Roll Up Baza nikotynowa 18 mg 70/30 10ml

  • Dark Line Baza beznikotynowa 0mg 70/30 30ml

  • Nikotynka Shot Baza Nikotynowa 18 mg 70/30 10 ml

  • Dillon's Baza nikotynowa 75/25 12 MG 10 ml

  • Dillon's Baza nikotynowa 50/50 6 MG 10 ml

Każda baza w naszej ofercie pochodzi od renomowanych producentów, co zapewnia najwyższą jakość i czystość składników. Dzięki temu użytkownicy mogą mieć pewność, że ich domowej roboty e-liquidy są nie tylko dopasowane do ich gustu ale też bezpieczne w codziennym użyciu.

Zachęcamy więc wszystkich entuzjastów DIY (z angielskiego "do it yourself" – zrób to sam), aby eksplorowali naszą ofertę baz i korzystali ze wsparcia naszych ekspertów w dobieraniu idealnych komponentów. Nasza bogata oferta pozwala na eksperymentowanie i znajdowanie idealnych receptur dla każdego vapera szukającego osobistego dopracowania swoich vapingowych doświadczeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą wysokiej jakości produktów profesjonalnych dla vaperów.

Produkt dodany do ulubionych