• Nowy
Topical Żelki Relaks i Odprężenie Moc...

Topical Żelki Relaks i Odprężenie Moc 4 Ziół

Topical Żelki Relaks i Odprężenie Moc 4 Ziół

Ostatnie sztuki w magazynie
59,00 zł
Brutto

Najniższa cena produktu 59,00 zł z dnia 19.05.2024

 

Topical Żelki Relaks i Odprężenie Moc 4 Ziół

Suplement diety w postaci żelka zawierający ekstrakty z czterech ziół, których działanie obniża napięcie nerwowe oraz łagodzi uczucie lęku i niepokoju. Moc naturalnych ekstraktów z passiflory, waleriany, melisy lekarskiej i chmielu szybko, efektywnie i w naturalny sposób wprowadza w stan relaksu i odprężenia.                 

Passiflora czyli męczennica cielista pochodzi z Ameryki Południowej. Jej uspokajające i wyciszające działanie znali już peruwiańscy Indianie. Swoje właściwości zawdzięcza zawartości licznych substancji aktywnych, które zwiększają stężenie serotoniny i GABA w mózgu – neuroprzekaźników o działaniu uspokajającym.

Kozłek lekarski, zwany potocznie walerianą to kolejne zioło o typowo uspokajającym i relaksującym profilu działania. Podobnie jak passiflora oddziałuje na ośrodkowy układ nerwowy zwiększając stężenie uspokajających neuroprzekaźników (serotonina, GABA), ale niektóre substancje aktywne kozłka potrafią samodzielnie pobudzać ośrodki mózgu odpowiedzialne za stan relaksu i odprężenia.

Melisa lekarska jest tradycyjnie stosowana w stanach nadmiernego napięcia nerwowego, rozdrażnienia, ale również w zaburzeniach żołądkowo jelitowych na tle nerwowym – działa rozluźniająco na mięśnie gładkie układu pokarmowego.

Szyszki chmielu są od setek lat wykorzystywane w tradycyjnej medycynie w stanach napięcia nerwowego i trudnościach z zasypianiem. Dzięki bliskiemu pokrewieństwu z konopiami, wywołuje dość podobne do nich działanie – poprawia nastrój, wycisza i redukuje napięcie emocjonalne.

Połączenie ekstraktów z czterech ziół w jednym preparacie, dzięki różnym mechanizmom działania  zapewnia naturalne ale wyjątkowo skuteczne wsparcie w stanach nadmiernego napięcia nerwowego, niepokoju czy przewlekłego stresu.

Zalecana porcja: 1-2 żelki doustnie

Zawartość opakowania: 30 żelków 

Składniki aktywne w 1 żelku: Passiflora – ekstrakt 50 mg, Kozłek lekarski – ekstrakt 50 mg, Melisa lekarska – ekstrakt 35 mg, Szyszki chmielu – ekstrakt 35 mg

Smak: Jeżyna

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji – 8 żelków na dobę. 

TOPI-ZCBD-ZELK-REIOD
2 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych