Crystal E-Papieros Jednorazowy

Crystal E-Papieros Jednorazowy

Proste w obsłudze urządzenie do palenia, które bez problemu zabierzesz ze sobą wszędzie. Nie musisz już pamiętać o takich rzeczach jak:

  • ładowanie baterii
  • uzupełnianie liquidu
  • wymiana grzałek
  • czyszczenie urządzenia
Smak
29,00 zł
Brutto

Najniższa cena produktu 29,00 zł z dnia 13.07.2024

Musisz być klientem biznesowym by kupić ten produkt. Produkt dostępny w naszych sklepach.
Zostań klientem biznesowym
 

Crystal E-papieros jednorazowy

E-papieros jednorazowy Crystal firmy SKE to nowoczesne urządzenie, które wyróżnia się jako jedno z najbardziej innowacyjnych na rynku. Zapewnia on dostęp do szerokiej gamy różnych smaków, a dzięki możliwości wykonania ponad 600 zaciągnięć, ten e-papieros jednorazowy z pewnością zdobywa uznanie jako nowa, imponująca opcja na rynku.

  • zawiera 20 mg soli nikotynowej
  • starcza na około 600 buchów
  • pojemność akumulatora: 400 mah
  • pojemność liquidu: 2 ml

Czym jest jednorazówka Crystal?

Jednorazówka Crystal to nowoczesny, wygodny i elegancki e-papieros przeznaczony dla osób szukających prostego i dyskretnego rozwiązania do vapowania. Ten jednorazowy urządzenie jest idealne dla początkujących użytkowników e-papierosów, jak również doskonałe jako alternatywa dla tradycyjnych palaczy pragnących spróbować czegoś nowego bez konieczności inwestowania w wielokrotnie używane gadżety. Jednorazówka Crystal cechuje się estetycznym designem oraz kompaktowymi wymiarami, co sprawia, że jest łatwa w transporcie i użyciu – wystarczy wyjąć z opakowania i zacząć palić. Urządzenie to zapewnia wysokiej jakości doznania smakowe dzięki precyzyjnie dobranym liquidom zawartym wewnątrz. Prostota obsługi połączona z efektywnością dostarczania nikotyny czyni jednorazówkę Crystal atrakcyjnym wyborem na rynku e-papierosów.

Ile kosztuje jednorazówka Crystal?

Cena jednorazówki Crystal wynosi 29 zł, co czyni ją dostępną opcją dla różnych grup konsumentów. Jest to atrakcyjna cena, biorąc pod uwagę jakość wykonania oraz doskonały smak liquidów użytych w tym produkcie. Dodatkowo, niewielki koszt pozwala na wypróbowanie różnych smaków bez znacznego obciążenia budżetu, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób eksplorujących świat e-papierosów lub tych, którzy potrzebują dyskretnego i przenośnego urządzenia do sporadycznego użytku.

Ile dni działa jednorazówka Crystal?

Czas działania jednorazówki Crystal zależy od kilku czynników, takich jak intensywność użytkowania i pojemność baterii urządzenia. Jednakże, jako że jest to produkt jednorazowy, zaprojektowano go z myślą o oferowaniu wystarczającej ilości pary do ukończenia zawartości liquidu wewnątrz.

Zwykle jednorazówki tego typu są zaprogramowane tak, aby wytrzymać określoną liczbę zaciągnięć – często w przedziale od 300 do 600 puffów (zaciągnięć), co może przekładać się na używanie przez kilka dni dla osoby palącej umiarkowanie. Dokładna liczba dni, przez które będzie działała jednorazówka Crystal, zależy więc od częstotliwości użytkowania; intensywne używanie skróci czas działania urządzenia.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty i najdłuższy możliwy czas użytkowania, warto używać e-papierosa w sposób umiarkowany i przechowywać go w odpowiednich warunkach – unikać ekstremalnych temperatur oraz wilgoci.

Jaką moc mają jednorazówki Crystal?

Jednorazówki Crystal są dostępne z mocą nikotyny na poziomie 20 mg/ml, co jest standardowym stężeniem dla wielu jednorazowych e-papierosów przeznaczonych do rynku europejskiego. To stężenie jest odpowiednie dla osób szukających zrównoważonego uderzenia nikotynowego, które efektywnie imituje doświadczenie palenia tradycyjnych papierosów bez nadmiernego drażnienia gardła. Moc 20 mg/ml sprawia, że jednorazówki Crystal są idealnym wyborem dla byłych palaczy pragnących zmniejszyć swoją zależność od nikotyny lub tych, którzy poszukują dyskretnego i łatwego sposobu na dostarczanie sobie tej substancji w trakcie dnia. Użytkownicy mogą cieszyć się intensywnym smakiem i satysfakcjonującym "throat hit", jednocześnie kontrolując swoje spożycie nikotyny w komfortowy sposób.

Jednorazówki Crystal - duży wybór smaków

Jednorazówki Crystal oferują bogatą paletę smaków, która zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników e-papierosów. Oto niektóre z nich: "Banana Ice" łączy słodycz bananów z chłodzącym mrozem, natomiast "Cherry Ice" oferuje świeżość wiśni wzbogaconą o lodowy akcent. Dla miłośników jagód idealny będzie "Blueberry Raspberries", który łączy maliny i jagody w jedną harmonijną całość. "Cola Ice" to klasyczny smak coli z odświeżającym twistem, a „Fresh Menthol Mojito” przeniesie Cię na Karaiby dzięki swojemu koktajlowemu profilowi. Cytrusowi entuzjaści polubią "Lemon Lime", zapewniający kwaśne orzeźwienie, zaś „Mr. Black” zachwyci amatorów czarnej porzeczki.

Miłośnicy owocowych doznań mogą również sięgnąć po “Peach Ice”, gdzie soczysta brzoskwinia spotyka się z lodowym efektem, lub “Honey Melon”, który łączy słodycz melona miodowego z subtelnie orzeźwiającymi nutami. Intrygująca kompozycja “Lemon Peach Passion Fruit” to mieszanka cytryny, brzoskwini i marakui, a “Lush Ice” dodaje do arbuza szczyptę chłodu. Osoby preferujące kwaskowate smaki będą zachwycone „Sour Apple”. Nie może zabraknąć też takich hitów jak “Watermelon Strawberry Bubblegum”, czyli arbuz z truskawkami i gumą balonową oraz prosto chłodzący „Menthol”.

Dla tych co lubią egzotykę doskonałe będą: “Kiwi Passion Fruit Guava”, mieszanka kiwi, marakui i gujawy; oraz “Pineapple Peach Mango”, które przynosi trochę tropikalnego słońca do Twojej dłoni. Energizujący jest również “Bull Ice” inspirowany popularnym napojem energetyzującym. Natomiast dla fanów lemoniady polecamy spróbować „blue Razz Lemonade”. Ostatnim smakiem wartym uwagi jest "Green Grape", który dostarcza esencji soczystych zielonych winogron oraz kończymy na słodkiej nucie przy pomocy ”Strawberry Burst”.

Każdy znajdzie coś dla siebie w tej różnorodnej gamie aromatycznych jednorazówek Crystal.

Jak prawidłowo używać jednorazówki Crystal?

Jednorazówki Crystal są niezwykle proste w użyciu, co czyni je idealnym wyborem dla początkujących użytkowników e-papierosów oraz osób szukających wygodnego i dyskretnego rozwiązania do vapowania. Aby zacząć korzystać z jednorazówki Crystal, wystarczy ją wyjąć z opakowania. Urządzenie jest gotowe do użycia od razu po rozpakowaniu – nie wymaga ładowania ani napełniania liquidem, gdyż wszystkie komponenty są już fabrycznie zamontowane i przygotowane.

Używanie jednorazówki Crystal polega na prostym zaciąganiu się przez ustnik. Wystarczy delikatnie wciągnąć powietrze, a sensor aktywuje grzałkę, która odparowuje liquid znajdujący się wewnątrz urządzenia, generując parę. Nie ma potrzeby używania przycisków czy regulacji – cały proces jest automatyczny i intuicyjny.

Po zużyciu całej zawartości nikotyny lub gdy bateria się wyczerpie (co następuje mniej więcej równocześnie), jednorazówka staje się nieaktywna i należy ją odpowiednio utylizować. Z racji tego, że jest to produkt jednorazowy, ważne jest również świadome podejście do recyklingu i dbanie o środowisko poprzez wrzucenie zużytego urządzenia do odpowiedniego pojemnika przeznaczonego do elektroniki.

Przygotowaliśmy również krótki poradnik o tym jak prawidłowo używać jednorazówki Crystal:

Używanie jednorazówek Crystal jest proste i wygodne, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla osób początkujących oraz tych, którzy szukają dyskretnego sposobu na vapowanie. Oto poradnik, który pomoże Ci maksymalnie wykorzystać swoją jednorazówkę Crystal:

1. Rozpoczęcie użytkowania:

- Po wyjęciu jednorazówki z opakowania jest ona gotowa do użycia. Wiele modeli nie wymaga włączania przyciskiem – aktywują się automatycznie podczas zaciągania.

2. Prawidłowe zaciąganie:

- Delikatnie zaciągnij powietrze przez ustnik. Nie używaj nadmiernej siły – lekkie i spokojne inhalacje są najbardziej efektywne.

- Unikaj bardzo długich i intensywnych ciągnięć, które mogą prowadzić do przegrzania urządzenia.

3. Monitorowanie użytkowania:

- Mimo że jednorazówki mają ograniczoną ilość liquidu i baterii, staraj się monitorować częstotliwość używania, aby nie skończyła się nagle w nieoczekiwanym momencie.

4. Przechowywanie:

- Chroń e-papieros przed ekstremalnymi temperaturami i wilgocią.

- Nie pozostawiaj jednorazówki w samochodzie czy bezpośrednio na słońcu.

5. Odpowiednia utylizacja:

- Po zużyciu całej zawartości nikotyny lub gdy bateria się wyczerpie (co następuje mniej więcej równocześnie), produkt należy odpowiednio utylizować.

– Jednorazówka Crystal to elektroniczny odpad, więc najlepiej oddać ją do punktu zbierającego tego typu odpady.

6. Unikanie uszkodzeń mechanicznych:

- Choć większość modeli Crystal jest zaprojektowana tak, by być odporna na codzienne użytkowanie, unikaj upuszczania czy nadmiernego ściskania urządzenia.

7. Higiena osobista:

- Regularnie czyść ustnik chusteczkami dezynfekcyjącymi lub alkoholem izopropylowym (zwłaszcza jeśli korzystasz wspólnie z innymi osobami).

Przestrzeganie tych prostych kroków pomoże Ci cieszyć się smakiem i funkcjonalnością Twojej jednorazówki Crystal przez cały czas jej działania oraz zapewni bezpieczne i higieniczne używanie produktu.

Zakaz sprzedaży wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych osobom do lat 18.

(art. 6 ust. 1 ustawy z dnia 9 listopada 1995r. o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych).

Produkt dostępny wyłącznie w sklepie Prosmoker.

CRYS-JEDN-BAIC
92 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych